Встановлення охоронної сигналізації

Нове Встановлення охоронної сигналізації

Сучасна охоронна сигналізація – це комплекс технічних засобів призначений для сповіщення власника та (або) спеціальних охоронних організацій, про спробу протиправного заволодіння матеріальними цінностями.

Охоронна сигналізація складається з наступних основних компонентів:

Сповіщувачі або датчики. Ці прилади є очима та вухами охоронної сигналізації. За їх допомогою створюються так звані рубіжи охорони. Найбільш розповсюдженими сповіщувачами є:

Сповіщувач відкриття вікна або дверей

Сповіщувач відкривання вікон чи дверей

Призначений для сповіщення контрольного приладу, про відкриття тверей або вікон об’єкту, що охороняється. Якщо охоронна сигналізація знаходиться у режимі охорони, відкриття вікна або двері не призначених для входу, миттєво викличе режим тривоги.

Сповіщувач руху

Сповіщувач руху людини

Реагує на пересування людей в контрольованому сповіщувачем приміщенні. Якщо людина потрапить в приміщення, що охороняється і система буде знаходитися в режимі охорони, це викличе режим тривоги.

 

Сповіщувач розбиття скла

Сповіщувач розбиття вікна

Сповіщувач реагує на гучний звук, що виникає при розбитті скла. Якщо зловмисник побажає проникнути в приміщення розбивщи вікно, цей датчик сповістить контрольний прилад про його дії

 

 

Інфрачервоний бар'єр

Інфрачервоний бар’єр

Утворює не видимий для людського ока промінь, перетин якого, викликає тривогу. Такі інфрачервоні бар’єри можуть встановлюватися на зовнішній рамі вікна. Таким чином охоронна система буде знати про намір зловмисника проникнути у приміщення ще до того, як він наблизиться до вікна або двері.

Крім наведених, існують і інші сповіщувачі. Датчики побудовані на різних типах реакцій на протиправне вторгнення, дозволяють розбудувати рубіжи охорони, які точно визначають місце знаходження і наміри порушника.

Також існують сповіщувачі, які слідкують за безпекою та комфортом власників. Наприклад датчики витоку води, природнього та чадного газу, диму, що виникає в процесі горіння і т.п.

Оповіщувачі. Різкий, гучний рев сирен та світлова сигналізація, призначені оповістити оточуючих про скоєння пограбування адже не секрет, що злодії бажають залишитися не поміченими. Крім того, гучний звук призводить до виникнення паніки у зловмисників.

Сирена зовнішня

Сирена для зовнішнього встановлення

 

Сирена внутрішнього встановлення

Сирена для внутрішнього встановлення

Клавіатура – засіб керування. Саме через клавіатуру користувач охоронної системи спілкується з приладом. За допомогою клавіатури змінюються режими роботи приладу – об’єкт під охороною, об’єкт знятий з охорони, часткова охорона, коли охороняється лише периметр об’єкту (вікна та двері), а в середені квартири чи будинку можна вільно пересуватися. Основним атрибутом клавіатури є кнопки для введення цифр паролю адже саме по паролю прилад відрізняє свого власника. Також з клавіатури переглядається архів подій охоронної системи. Можна подивитися коли і які сповіщувачі спрацьовували, чи виникали якісь несправності і т.п. Сучасні охоронні прилади тісно інтегровані з приладами домашньої автоматики і є елементами “Розумного будинку”. З клавіатури сучасних охоронних приладів керують освітленням, жалюзями, температурою в приміщенні і т.п. 

Клавіатура сучасного охоронного приладу

Клавіатура сучасного охоронного приладу

 

Комунікатор - це елемент охоронної системи, призначений для передавання повідомлень власнику об’єкту що охороняється, наприклад за допомогою SMS, а також Пульту Централізованої Охорони (ПЦО) організації, з якою у власника об’єкту що охороняється укладений договір на охоронні послуги. Прикладом таких організацій можуть бути: Поліція охорони (Державна Служба Охорони), фірми “Венбест”, “Колекс”, “Явір-2000”, “Ефорт” та інші.

Плата комунікатора

Плата комунікатора

 

 

Контрольний прилад (ППК, ППКО, і т.п.) – серце та мізки охоронної системи. Саме до ППК під’єднуються сповіщувачі, оповіщувачі, клавіатури, комунікатори, пристрої керування розумним будинком і т.д. Це центральний комп’ютер охоронної системи.

 

Плата приладу приймального контрольного

Плата контрольного приладу

Спеціалісти фірми “Розумні системи” багато років успішно займаються встановленням охоронних сигналізацій різної складності. Налаштовуємо обладнання для передачі тривожних SMS та дзвінків власникам. Підключаємо до Пультів Централізованого Спостереження. Проводимо ремонт та обслуговування охоронного обладнання.

Виклик спеціаліста для обстеження і подання комерційної пропозиції безкоштовний в межах м. Львова.

Завжди раді допомогти зробити Ваше життя безпечнішим. Робіть замовлення через форму зворотнього зв’язку, або за телефоном: +38 (068) 678 80 88

  • Артикул: Система охоронної сигналізації
  • Наявність: В наявності
  • 13.775,00 грн.