Turbo HD (HDTVI)

Turbo HD (HDTVI)

HD-TVI або Turbo-HD стандарт передачі аналогового відеосигналу високої роздільної здатность до 3 Мегапікселів на відстань до 500 метрів. Призначений для заміни застарівшого аналогового телебачення стандарту PAL. Дозволяє використовувати вже прокладені коаксиаліний кабельні траси. Замінивши лише активні елементи системи – відеокамери і реєстратори можна отримати сучасну систему відеоспостереження високої чіткості.

Відеокамери стандарту HD-TVI мають простішу будову, от же і ціна таких відеокамер нижча за близькі  по якості IP відеокамери. Крім того, на відміну від IP систем, на шляху від відеокамери до монітору практично не виникає затримок у відображенні сцени, яку знімає відеокамера, що є критичним для деяких застосувань.

Відеореєстратори стандарту Turbo-HD можуть працювати і з старими аналоговими відеокамерами і з відеокамерами стандарту AHD.

Магазин “Розумні Системи” пропонує обладнання стандарту Turbo-HD, а також виконує послуги з його встановлення та модернізації зазстарівших систем відеоспостереження.