Встановлення систем відеоспостереження високої чіткості

Раді представити спект різноманітних послуг, які надає наша організація:

  1. Охоронна сигналізація. Проектування. Встановлення. Модернізація. Обслуговування. Підключення до Пультів Централізованого Спостереження (ПЦС). Контроль охоронної сигналізації через інтернет. Повідомлення через SMS та телефонні виклики.
  2. Відеоспостереження. Проектування. Встановлення. Модернізація застарівших аналогових систем до якості Full HD та більше. Обслуговування. Підключення відеонагляду до інтернет – віддалений перегляд на iPhone, iPAD, Android. Роботизовані відеокамери з віддаленим керуванням. Налаштування аналітичних функцій: розпізнавання обличчя, розпізнавання номерних знаків автотранспорту, контроль перетину умовної ліній, контроль напрямку руху, контроль залишених предметів та багато іншого.
  3. Контроль та обмеження доступу у приміщення та на територію.
  4. Комп’ютерні мережі та інтернет. 

 

 

 

Маючи 15-ти річний досвід у розробці систем відеоспостереження готові запропонувати рішення, що задовільнить найвибагливіші потреби. Ми будуємо як бюджетні системи, наприклад для спостереження за дачним будинком, так і розгалуджені системи “Безпечного міста” з сотнями відеокамер та десятками пунктів спостереження.
Використовуємо відеокамери з високою чіткістю зображення, роздільною здатністю FullHD, 4K та вище. Чутливістю в тисячні долі люкса. В нашому арсеналі швидкісні поворотні відеокамери з функцією 32-х кратного оптичного приближення і здатністю повернутися з однієї сцени спостереження в іншу за мить. Широко використовуємо засоби автоматичної аналітики, такі як:

  • Автоматичне визначення реєстраційного номеру автомобіля. Автоматичний пошук в архіві записів по номеру автомобіля або навіть по його фрагменту.
  • Детектор обличь та їх розпізнавання.
  • Автоматичний підрахунок предметів, автомобілів чи вагонів.
  • Перетин забороненої зони.
  • Детектор залишених або зниклих предметів.


Користувачі наших систем спостерігають за своїм майном чи технологічним процесом дистанційно, через інтернет, на мобільних пристроях iPhone, Android, Windows.


Будьте певні, що з нашими системами відеоспостереження - все залишиться під контролем!


До Ваших послуг - безкоштовний виїзд спеціаліста на об’єкт моніторингу, консультація і подання фахової комерційної пропозиції.