Відеореєстратори

Відеореєстратори

Цифровий відеореєстратор – пристриї призначений для прийому відеосигналу від відеокамери, його обробки, формування зображення з декількох відеокамер на одному моніторі, запису відеоархіву на жорсткий диск. Як правило запис відео може проводитися по спрацюванню програмного детектора руху. Дорожчі моделі відеореєстраторів оснащенні функціями аналітичної обробки зображення, наприклад лічильником відвідувачів магазину, контролем перетину віртуальної лінії, розпізнаванням номерних знаків автотранспорту. Відеореєстратори під’єднюються до комп’ютерної мережі, можуть передавати інформацію на смартфони, планшети, персональні комп’ютери.

HD-TVI або Turbo-HD стандарт передачі аналогового відеосигналу високої роздільної здатность до 3 Мегапікселів на відстань до 500 метрів. Призначений для заміни застарівшого аналогового телебачення стандарту PAL. Дозволяє використовувати вже прокладені коаксиалінь кабельні траси. Замінивши лише активні елементи системи – відеокамери і реєстратори можна отримати сучасну систему відеоспостереження високої чіткості.

Відеореєстратори стандарту Turbo-HD можуть працювати і з старими аналоговими відеокамерами і з відеокамерами стандарту AHD.

Магазин “Розумні Системи” пропонує обладнання стандарту Turbo-HD, а також виконує послуги з його встановлення та модернізації зазстарівших систем відеоспостереження.

Показати:
Сортувати за:

Відеореєстратор Hikvision DS-7104HGHI-E1

Не дорогий відеореєстратор у компактному корпусі для одночасного відображення і запису чотирьох віде..

1.294,85 грн.

Відеореєстратор Hikvision DS-7332HGHI-SH

Гібридний відеореєстратор на 32 канали. Одночасне відображення 32 каналів на одному моніторі. Можлив..

18.546,66 грн.

Відеореєстратор Turbo HD 16 каналів HD/аналогових + 2IP відеокамери Hikvision DS-7316HQHI-SH

16+2 канальний відеореєстратор. Підтримує до 16 Turbo HD (HDTVI) або аналогових відеокамер та 2..

14.215,80 грн.